KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409065
nr 1740 9065
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 26x18cm, yttermått inklusive ram: 47x37cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:48:13
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg